Šarić nastavio s dobrim igrama, Sixersi poraženi

7. ožujka 2017. - 10:35
sar00

I Philadelphia 76ers Darija Šarića i Orlando Magic Marija Hezonje i Damjana Rudeža sinoć su upisali poraz. Od Philadelphije su sinoć sa 112-98 bili bolji Milwaukee Bucksi, a New York Knicksi su sa 113-105 pobijedili Orlando Magic.

Dario Šarić je odigrao 33 minute za Sixerse i zabio je 14 koševa uz osam skokova, šest asistencija i dvije ukradene lopte. Najbolji strijelac Sixersa bio je Justin Andreson sa 19 koševa.

Kod Milwaukeeja je najbolji bio Giannis Antetokounmpo sa 24 koša, a Tony Snell je utakmicu završio sa 21 pogotkom, a samo u prvom poluvremenu je zabio 18.

Milwaukee je stvarao prednost cijelu utakmicu, Philadelphija je na početku druge četvrtine zaostajala 27-19, a na poluvremenu je zaostatak narastao na 19 koševa. Najveća razlika na utakmici bila je čak 27 koševa.&n...

20. travanj 2024 03:12