Novi triple-double Westbrooka, Waiters tricom u zadnjoj sekundi 'uništio' Warriorse

24. siječnja 2017. - 10:42
vid00

Russell Westbrook je sinć stigao do svog 22. triple-doublea u jednoj sezoni i 59. u karijeri, a njegovi Oklahoma City Thunder su sa 97-95 pobijedili Utah Jazz.

Westbrook je zabio 38 koševa uz deset skokova i deset asistencija i tako se izjednačio na petom mjestu s legendarnim Larryjem Birdom na NBA listi svih vremena triple-doubleova.

Rezultat je bio izjednačen na 95-95 10.5 sekundi prije kraja, a Westbrook je pogodio koš za pobjedu protiv rivala u sjeverozapadnoj diviziji.

Junak zadnje četvrtine bio je Steven Adams koji je odigrao sjajnu obranu i koji je zakucao za vodstvo Oklahome od 93-90 minutu prije kraja. On je utakmicu završio sa devet koševa i šest skokova.

Miami Heat je sinoć prekinuo niz od sedam pobjeda Golden State Warriorsa svaladavši ih sa 105-102, a junak utakmice...

25. travanj 2024 08:21