Cibona pobijedila i skupi Olympiacos

6. studenog 2008. - 22:46

Košarkaši Cibone upisali su i treću uzastopnu pobjedu na otvaranju Eurolige. Nakon Maccabia i Le Mansa, "vukovi" su večeras u prepunoj dvorani Dražen Petrović pobijedili jednu od najskupljih europskih momčadi grčki Olympiacos 85:76 (14:18, 25:10, 28:27, 18:21).

Grci su bolje otvorili utakmicu dobivši prvu četvrtinu sa četiri koša razlike, međutim u ostatku utakmice Cibona je bila bolja i posve zasluženo je stigla do pobjede.

Cibona je već do poluvremena nadoknadila zaostatak i u drugih deset minuta sjajnom obranom je uništila goste te na veliki odmor otišla sa 11 koševa prednosti (39:28).

U nastavku utakmice hrvatska momčad je imala i 17 koševa viška, međutim 44 sekunde prije kraja utakmice Grci su stigli na samo minus četiri (74:78).