KošarkaPredsezonu će i ove godine odigrati na starom kontinentu

Giriček zabio 11 koševa, NBA i ove godine u Europi

27. ožujka 2008. - 12:53

Boston Celticsi su prekinuli niz od dva poraza pobjedom 117-97 nad Phoenix Sunsima u srijedu, a predvodio ih je Kevin Garnett s 30 postignutih pogodaka. Gordan Giriček igrao je za Phoenix 27 minuta, zabio 11 koševa, uz tri asistencije i isto toliko skokova.

Zahvaljujući ovoj pobjedi Celticsi, koji su poboljšali svoj rekord od 56 pobjeda i 15 poraza, osigurali su si vodeću poziciju u Istočnoj konferenciji, ispred Detroit Pistonsa, koji su u srijedu izgubili, 11 utakmica prije doigravanja. Paul Pierce, koji je zabio 27 koševa, sa svojih je 12 pogodaka u zadnjoj četvrtini pomogao Celticsima da ostvare pobjedu.

Ray Allen i Rajon Rondo su obojica imali 14 pogodaka, a Kendrick Perkins je dodao 13 i 10 skokova. Amare Stoudemire je predvodio Sunse sa 32 pogotka, Shaquille O'Neal je doda...

17. travanj 2024 15:55