Hajdukhajduk - zurich 4:1

(VIDEO) Bijeli furioznim prvim poluvremenom razbili Švicarce u prvoj utakmici u Turskoj!

20. siječnja 2018. - 18:50
hzbrm

Prvu pripremnu utakmicu u Turskoj Hajduk je odigrao protiv trećeplasirane momčadi švicarskog prvenstva Zuricha. Švicarci su došli u vodstvo već u sedmoj minuti golom Dwamene, a nakon toga do kraja prvog dijela na terenu je postojala samo jedna momčad - Hajduk! Najprije je s bijele točke poravnao Almeida, Bijele je u vodstvo doveo Said, nakon njega se u strijelce upisao i Borja Lopez, a za 4:1 i kraj poluvremena svoj drugi pogodak postigao je Almeida.

U drugom dijelu trener Bijelih kopić napravio je svih 11 zamjena, a rezultat se nije mijenjao.

HAJDUK: Stipica - Tudor, Ismajli, Lopez, Fomitschow - Radošević, T. Bašić, Hamza - Almeida, Said,  Ohandza

Klupa: Grbić, Delić, Juranović, Kožulj, Nejašmić, Bradarić, Šehić, Šego, Jurić, Savvas, Teklić, Kovačević

ZURICH: Van...

24. travanj 2024 11:12