Odličan učinak pomladka ' bijelih': Juniori dobili Lokomotivu, pioniri dinama, jedino kadeti poraženi

Piše PSD
20. studenog 2017. - 00:51
hajduk_sibenik3-051117

Hajdukovi juniori na gostovanju su pobijedili Lokomotivu s 2:1. U vrlo živom otvaranju utakmice stvoreno je nekoliko prilika na obje strane, najbolja je bila ona Jurice Bajića u 10. minuti.

Poveli su domaćini u 29. minuti, nakon brze kontre i nekoliko odbijanaca loptu je u mrežu ugurao Mateo Dunić. Sedam minuta kasnije Hajduk stiže do izjednačenja. Uigranu akciju Bijelih iz kornera vješto je završio Ivan Krajina te Hajduku osigurao poravnanje pred odlazak na odmor. Bijeli su bolje otvorili drugo poluvrijeme i u 48. minuti poveli s 2:1. Strijelac je bio Jakov Blagaić, odličnim volejem izvan granice kaznenog prostora. Lokomotiva je potom sve karte bacila u napad, domaćini su pokušavali doći do izjednačenja, ali je obrana Bijelih na čelu s vratarom Ivanom Ninčevićem iskontrolirala utakm...

20. travanj 2024 18:07