Hajdukbravo, dico!

Druga momčad Bijelih sjajnim izdanjem slavila na Hitrec Kacijanu i uzvratila Dinamu za nedavni poraz!

29. listopada 2017. - 15:50

Derbi 14. kola Druge HNL igrali su druge momčadi Dinama i Hajduka. U prvom susretu ovih protivnika, na Poljudu je slavila momčad s Hitrec Kacijana rezultatom 2:1, a danas su im Bijeli uzvratili istom mjerom.

Bijele je u vodstvo doveo Prtajin u 12. minuti nakon sjajne asistencije Nejašmića, a poravnao je u 29. Miklić koji je svladao Grbića nakon kornera kojeg je izveo Cekici. U drugom dijelu Hajduk je bio bolji protivnik, a nagrada je stigla u 81. minuti kada je Šeparović realizirao kazneni udarac kojeg je skrivio Muhar minutu prije prekršajem nad Prtajinom.

Druga momčad Dinama je unatoč porazu zadržala prvo mjesto na ljestivici s 30 bodova, druga je Gorica s 27,a  treće Dugopolje s 26 bodova. Ovom pobjedom Hajduk je došao na 21 bod i drži četvrtu poziciju Druge HNL.

20. travanj 2024 05:45