Hajdukreprezentativne obveze hajdukovaca

Memolla debitirao u Strumici, Ismajli predvodio mladu izabranu vrstu Kosova protiv Njemačke

Piše PSD
6. rujna 2017. - 11:09

Lijevi bek Hajduka Hysen Memolla upisao je debi za reprezentaciju Albanije u kvalifikacijskom susretu protiv Makedonije. Memolla je u igru ušao u 73. minuti, a njegova reprezentacija odigrala je neriješenih 1:1 na gostujućem terenu u Strumici.

Ardian Ismajli je kao kapetan ponovno predvodio mladu izabranu vrstu Kosova, ovaj put u ogledu koju je njegova reprezentacija igrala protiv Njemačke u Osnabrucku. Stoper Bijelih odigrao je svih 90 minuta dvoboja, a Kosovo je na koncu poraženo rezultatom 1:0 - piše Hajduk.hr.

Kapetan Zoran Nižić nije ulazio u igru u 1:0 porazu Hrvatske protiv Turske u utakmici odigranoj sinoć u Eskisehiru u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo koje će se dogodine igrati u Rusiji.

20. travanj 2024 09:41