Sušić i Nižić donijeli pobjedu, slavlje začinio veliki vatromet

Piše Slaven Alfirević, Frane Vulas
13. veljače 2016. - 19:43
hajduk_slaven93-130216

Nogometaši Hajduka pobijedili su u 23. kolu Prve HNL u Splitu momčad Slaven Belupa sa 2-0 (1-0) i tako pobjedom proslavili 105. rođendan svog kluba.

Pogotkom Tina Svena Sušića u posljednjoj minuti prvog poluvremena Hajduk je najavio pobjedu u susretu sa Slaven Belupom i time pred dobro ispunjenim tribinama stadiona na Poljudu na najbolji mogući način uveličao proslavu 105. rođendana kluba. Bilo je to dvostruko rođendansko slavlje jer i strijelac pobjedonosnog pogotka Tin Sven Sušić danas slavi 24. rođendan.

Cijelo drugo poluvrijeme igralo se na polovini gostiju i taj pritisak urodio je drugim pogotkom kojeg je postigao udarcem glave stoper Zoran Nižić i time postigao konačni rezultat susreta.

Ovom pobjedom Hajduk je sa 42 boda učvrstio na trećem mjestu na tablici, dok Slav...

16. travanj 2024 07:19