Zmaj na krilima sjajnog Katića potopio Neretvu u Makarskoj

Piše Jakov Kovačević
29. listopada 2022. - 19:08

U najboljoj ovosezonskoj utakmici nogometaši Zmaja uvjerljivim rezultatom savladali su stare rivale Neretvu iz Metkovića. Nakon pobjede u prošlom kolu u Biogradu očekivalo se da će tribine GSC-a biti punije nego dosada, no navijači crvenih rađe su lijepo vrijeme iskoristili za branje maslina nego davanje podrške igračima domaćih i novom treneru Goranu Šušnjari.

Početnu prednost domaćima donio je povratnik Toni Katić koji je u 39. minuti naciljao mrežu vratara gostiju za 1:0. Katić se u 76. po drugi put upisao među strijelce za 2:0. U zadnjih desetak minuta mreže su se tresle tri puta, prvo je Kalfić u 80. zabio za 2:1 i utakmicu učinio neizvjesnom. No sve dileme kome će pripasti sva tri boda rješio je Katić koji u 90. minuti postiže hat-trick. U sudačkoj nadoknadi još je poen...

29. svibanj 2024 00:37