Domaći nogometsve je prošlo dobro

Dramatične scene u Vinkovcima: sudac spašavao život napadaču Cibalije!

Piše SN
7. studenog 2017. - 18:44

Dramatične scene viđene su na utakmici osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa u Vinkovcima. Sudac Bruno Marić morao je pohitati u pomoć domaćem napadaču Tomislavu Štrkalju (21), koji se onesvijestio nakon jednog dvoboja u prvom poluvremenu, pišu Sportske novosti.

Štrkalj je neko vrijeme nepomično ležao na zemlji, sve dok mu Marić nije prišao i izvadio mu jezik iz usta kako se ne bi ugušio. Igrač ga je čak i ugrizao, no ubrzo je došao k svijesti, pridigao se i odšetao s terena.

Drame nije nedostajalo ni u rezultatskom tijeku utakmice. Cibalia je uz dva pogotka Pervana (40., 57.) vodila sve do 85. minute, kada je Oršolić srušio Mažurina u kaznenom prostoru, a Mitrevski s bijele točke izjednačio na 2-2. Dvije minute kasnije Grujević je zabio pogodak odluke i odveo Istru u ...

24. travanj 2024 01:05