Domaći nogometdemoliranje

Rijeka razbila Vinkovčane

9. rujna 2017. - 21:11
rijeka_cibalia11-090917

U susretu 8. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke pobijedili Cibaliju s 7-0 (3-0) i došli na drugo mjesto ljestvice.

Hrvatski prvak Rijeka "demolirala" je na Rujevici Cibaliju s čak 7-0 i potvrdila odličnu formu uoči dvoboja 1. kola Europske lige u četvrtak protiv AEK-a.

Riječani su već u prvih pet minuta postigli dva gola protiv smušene Cibalije - u 2. minuti je nakon kornera dobro reagirao Mario Gavranović, a tri minute kasnije iz gužve je pogodio i Alexandar Gorgon. Austrijanac Gorgon je u 42. minuti zabio i svoj drugi gol, da bi se u 50. minuti u strijelce upisao i Brazilac Heber. U 52. minuti Filip Bradarić je s 25 metara postigao prekrasan gol za 5-0, a u 69. minuti još je atraktivniji bio Josip Mišić koji je "škaricama" natjerao vratara Cibalije da i po šesti puta va...

19. travanj 2024 03:41