Domaći nogometkvalifikacije za el

Boban donio utješnu pobjedu u Beču

25. kolovoza 2017. - 01:00
osijek_coloma2-060717

U uzvratnom susretu posljednjeg kola kvalifikacija za Europsku ligu Osijek je u St. Poltenu pobijedio bečku Austriju 1-0, ali to nije bilo dovoljno za prolaz jer u prvom susretu izgubio 1-2.

Jedini pogodak na utakmice zabio je Gabriel Boban u 62. minuti. Nažalost, to nije bilo dovoljno i Osijek se oprostio od Europe zbog manje postignutih golova u gostima.

Zanimljivo, bečka Austrija nije ugostila Osijek na svom Ernst Happel stadionu već u obližnjem St. Pöltenu jer je na 'Prateru' koncert Robbieja Williamsa.

Nakon domaćeg poraza, Osijek je u Austriju stigao po čudo. I ostao korak do podviga.

Austrija je bolje ušla u susret i kontrolirala je igru veći dio prvog poluvremena. Osijek je svoju priliku tražio iz kontranapada.

Prva je zaprijetila Austrija, ali je Monschein bio nepreciza...

19. travanj 2024 16:04