Domaći nogometneočekivano!

Zamalo senzacija na Maksimiru: Dinamo u zadnjoj minuti do izjednačenja, Albancima poništen čisti gol!

17. kolovoza 2017. - 22:57

Samo je minuta nedostajala do najveća senzacije dosadašnjeg dijela Europa lige. Vodeća momčad Prve HNL Dinamo remizirala je u prvom susretu playoffa na svom terenu s albanskim Skenderbeuom 1:1. A moglo je završiti i puno gore po momčad Marija Cvitanovića.

Prvi gol na utakmici zabila je albanska momčad već u 10. minuti, ali su ga suci poništili jer su vidjeli zaleđe Vangjelija. Kažemo vidjeli jer zaleđa nije bilo. Do vodstva su igrači Skenderbeua došli u 37. minuti kada je Latifi matirao Livakovića.

Novi gol Skenderbeu je postigao u 46. minuti, ali ovaj je opravdano poništen zbog nedopuštene pozicije. Do kraja susreta Dinamo je bio bolja momčad, konstantno su napadali i stvarali prigode, a do izjednačenja su došli u posljednjoj minuti sudačke nadoknade kada je Čileanac He...

19. travanj 2024 04:21