Dinamo se namučio s Norvežanima

28. srpnja 2017. - 00:52
dinamo_odd41-270717

Nogometaši Dinama pobijedili su u prvoj utakmici 3. pretkola Europske lige norveški Odd BK s 2-1 (2-1) i stekli minimalnu prednost pred uzvrat za sedam dana u Norveškoj.

Pogotke su za Dinamo postigli Armin Hodžić (30) i Junior Fernandes (41), dok je strijelac za Odd bio Stefan Mladenović (19).

Nakon 11 godina Dinamo je svoju europsku sezone započeo u Europskoj ligi, a ne Ligi prvaka, a započeo ju je neuvjerljivom  pobjedom protiv norveške momčadi. Zagrebački sastav je odigrao vrlo dobro prvo poluvrijeme, u kojem su ipak u 19. minuti primili gol, ali uspjeli preokrenuti na 2-1. No, u drugom dijelu Dinamo je ostao bez snage i opasnosti, pa su igrači ispraćeni zvižducima na kraju utakmice.

Dinamo se nametnuo od samog početka, a norveški vratar Rosbach već je nakon prvih 15 mi...

24. travanj 2024 20:57