Sjajna utakmica s mnogo preokreta i pet golova, Vešović donio pobjedu Rijeci

19. ožujka 2017. - 20:55
a.JPG

U posljednjem susretu 25. kola Prve HNL Rijeka je na Rujevici pobijedila Slaven Belupo 3-2 i ponovo ima četiri boda više od Dinama.

Bila je to sjajna utakmica s mnogo preokreta i pet golova, te gredom u sudačkoj nadoknadi koja je mogla u potpunosti zakomplicirati završnicu prvenstva.

Gosti su vodili 1-0, potom izjednačili na 2-2, Rijeka je tri minute prije kraja susreta sjajnim pogotkom Marka Vešovića stigla do vodstva 3-2, a Josip Tadić umalo izjednačio u 90. minuti pogodivši vratnicu.

Slaven očito ne leži riječkoj momčadi. Prošle sezone Rijeka nije uspjela dobiti niti jednu međusobnu ligašku utakmicu. Četiri puta su igrali i četiri puta remizirali, a ovo je bila tek druga pobjeda Rijeke u zadnjih 10 ligaških ogleda.

Gosti su poveli u 14. minuti golom Josipa Tadića nako...

20. travanj 2024 03:24