Domaći nogometrazlika ostala +6

Dinamo i Rijeka remizirali, derbi 'začinili' 'korteo' BBB-a i brojni gostujući navijači

3. prosinca 2016. - 17:59
bbb_navijaci9-031216

U velikom derbiju 18. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama i Rijeke odigrali 1-1 (0-0), pa Rijeka i dalje ima šest bodova više od Dinama.

Pogodak za Dinamo postigao je Leonardo Sigali (77), dok je strijelac za Rijeku bio Alexandre Gorgon (51), koji je u 70. minuti zaradio i crveni karton.

Dinamo je bio bolja momčad u prvom dijelu, a razlog što nisu uspjeli postići gol su fenomenalne obrane riječkog vratara Andreja Prskala, koji je u završnici obranio tri stopostotne prilike.

U 30. minuti Soudani je pucao s desetak metara, a Prskalo sjajnim refleksom obranio, da bi Soudanijev udarac iz voleja iz neposredne blizine ponovno zaustavio riječki vratar.

U 41. Prskalo je uspio obraniti i sjajan udarac Kneževiča, a nekoliko minuta kasnije udarac glavom Gojaka odlazi pored vratnic...

18. travanj 2024 22:37