Domaći nogometLIGA PRVAKA

Dinamo nije imao šanse protiv Juventusa; Željko Sopić: Zabrinut sam greškama u obrani uoči derbija s Hajdukom

Piše PSD
28. rujna 2016. - 01:55
dinamo_juventus31-270916

U utakmici 2. kola skupine H nogometne Lige prvaka Dinamo je u Maksimiru izgubio od Juventusa sa 0-4 (0-2).

Strijelci za Juventus bili su Miralem Pjanić (24), Gonzalo Higuain (31) i Paulo Dybala (57), dok je posljednji pogodak bio autogol Dinamova vratara Adriana Šempera (85-ag).

Utakmica hrvatskog i talijanskog prvaka bila je jednosmjerna od samoga početka, Juventus je preuzeo kontrolu igre, dok je Dinamo od samoga početka pojačanom obranom pokušavao zatvoriti sve prilaze svom golu.

Takva je taktika Dinamova trenera Željka Sopića donosila rezultat sve do sredine prvog poluvremena jer Juventus nije uspio napraviti niti jednu izgledniju šansu. No, u 24. minuti su Schildenfeld i Sigali vrlo loše reagirali na jednu dubinsku loptu sa sredine igrališta, Schildenfeld je pred vlastitim 16-e...

18. travanj 2024 03:41