Dinamo minimalno slavio u Puli

29. kolovoza 2016. - 01:13
istra_dinamo6-280816

U zadnjoj utakmici 7. kola Prve HNL nogometaši Dinama su na gostovanju u Puli svladali Istru 1961 s 2-1 (1-0) i zadržali se pri vrhu ljestvice s istim brojem bodova koliko ima i Rijeka.

Već u 2. minuti hrvatski prvak je došao do vodstva. Junior Fernandes je ušao u kazneni prostor s lijeve strane, poslao povratnu loptu na desetak metara, gdje je na nju natrčao Ante Ćorić i preciznim udarcem od lijeve vratnice pogodio mrežu domaće momčadi. U prvom poluvremenu Zagrepčani su mogli i povećati vodstvo kad je Fernandes u 44. minuti pogodio vratnicu, a na odbijenu loptu natrčao Soudani, no nije ju uspio poslati u mrežu.

U sličnoj situaciji nakon tri minute igre u drugom poluvremenu alžirski napadač je bio precizniji. Filip Benković je izveo slobodan udarac s oko 25 metara, a njegov...

20. travanj 2024 04:41