Tomasov i Gavranović potopili Lokose i doveli Rijeku na prvo mjesto

12. veljače 2016. - 20:47
rijeka_lokomotiva9-120216

Na otvaranju proljetnog dijela prvenstva Rijeka je na stadionu Rujevica pobijedila Lokomotivu 2-0 i preuzela vodstvo na ljestvici Prve HNL.

Golove za Rijeku zabili su Marin Tomasov (18) i novo pojačanje momčadi s Kantride Mario Gavranović (26).

Riječanima je to bila treća pobjeda ove sezone protiv 'lokosa' nakon što su slavili u četvrtom (3-1) i 13. kolu (2-1). Momčad Matjaža Keka i dalje je bez poraza, u 22 susreta upisala je 12 pobjeda i deset neodlučenih ishoda, dok je Lokomotiva doživjela deseti poraz ove sezone.

Lokomotiva je bolje otvorila utakmicu i u prvih deset minuta imala je dvije sjajne prilike, međutim Andrijašević i Marić nisu uspjeli svladati Vargića. Kazna je uslijedila u 18. minuti kada je Tomasov iskoristio veliku pogrešku Bručića koji je glavom vraćao loptu Ze...

20. travanj 2024 06:59