OstaloBitka za Rabuzina

Zadrani nakon drame prošli dalje u Kupu

19. rujna 2017. - 21:30
zadar_primorac3-270916

Nogometaši Zadra plasirali su se u osminu finala Hrvatskog kupa svladavši u gostima Slavoniju iz Požege s 2-1.

Bivši prvoligaš, a sada trećeligaš Zadar, poveo je preko Torbarine u 42. minuti, a za domaćine je izjednačio Včelik u 47. minuti. Pobjedu i prolaz Zadranima donio je Šimurina pet minuta prije kraja utakmice.

U ostalim utakmicama šesnaestine finala hrvatskog nogometnog Kupa sastaju se Borac Imbriovec-Dinamo Zagreb, Vrbovec-Rijeka, Oriolik-Hajduk, Croatia Zmijavci-Slaven Belupo, Bedem Ivankovo-Lokomotiva Zagreb, Sesvete-Split, Nehaj- Osijek, Croatia Đakovo-Istra 1961 Pula, Nedelišće-InterZaprešić, Bjelovar-Zagreb, Rudeš-Vinogradar Mladina, Zagora Unešić-Šibenik, Gorica-GOŠK Dubrovnik, Novigrad-Zelina (sve utakmice igraju se u 15,30),  a  Varaždin-Cibalia Vinkovci (18 s...

19. travanj 2024 03:34