Krištić sve prestravio, dalmatinski derbi ostao u sjeni teškog prijeloma noge obrambenog igrača Imoćana

Piše Braco Ćosić, Ante Čelan
19. travnja 2017. - 13:32
imotski_sibenik6-180417

U 80. minuti dogodila se nesreća gdje je igrač domaćih Miran Krištić u jednom duelu ostao nepomično ležeći na travi.Odmah je prebačen kolima hitne pomoći u KBC Split.Prema posljednjim informacijama došlo je loma noge,pa je pri tome pao u nesvijest.Upravo to je i po mnogima uslijedilo tijek utakmice ,ali je ipak rezultat realan.

Gosti su došli u vodstvo već u 6. minuti kada ja Maleš lijepo ušao u kazneni prostor domaćina te odličnim ubačajem pronalazi Slavicu ,koji rutinski glavom postiže zgoditak.

Šibenik nakon zgoditka ima laganu terensku inicijativu do 19. minute ,kada Bošnjak pronalazi Kristijana Puljića kojeg u skoku obara obrambeni igrač Šibenika i sudac opravdano dosuđuje kazneni udarac s 11 metara.Ante Serdarušić sigurno realizira i izjednačuje na 1:1.Do kraja po...

18. travanj 2024 23:29