Sport Dalmacija u balunu

Odlična utakmica

U Dugopolju golijada i dva različita poluvremena

U Dugopolju ponovno dva različita poluvremena. U prvom poluvremenu domaćin je imao izrazitu dominaciju, koju nije znao okruniti sa barem nekoliko zgoditaka u mreži Šolčića.
Kada već nisu iskorištene stopostotne prigode, za zgoditak se pobrinuo Krstulović-Opara u 28. minuti kada je sa 20-tak metara iskosa sa desne strane maestralno pogodio suprotne lijeve rašlje.

U drugo poluvrijeme definitivno su bolje ušli gosti, te su odmah u startu
kaznili smušenost domaće obrane. U 49. minuti Vizinger je oteo loptu u šesnaestercu te poravnavao rezultat.
Do potpunog preokreta je došlo u 74. minuti. Nakon brzog kontranapada po lijevom boku Sunagić je odlično na suprotnoj strani uposlio Krajčeka koji je smireno poslao loptu u mrežu.

Finiš je ipak pripao domaćinu. Nakon brzog kontranapada u 87. minuti Tomašević je poravnao rezultat.

Domaćin je u ovom dramatičnom finišu mogao doći i do pobjede jer je u drugoj minuti sudačke nadoknade vremena nakon kornera Peričić pogodio stativu.

Što je sve domaćin promašio pokazuje i činjenica da im je ovo bila ukupno četvrta stativa na utakmici. Ovome treba dodati i promašaj Peričića sa dva metra, te neshvatljive promašaje Simeunovića i Mandića.

DUGOPOLJE – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2:2 (1:0)

Dugopolje. 'SC Hrvatskih vitezova' Gledatelja: 200

Sudac: Lukša Klaić (Konavle) - 6

Strijelci: 1:0 Krstulović-Opara (28), 1:1 Vizinger (49), 1:2 Krajček (74), 2:2 Tomašević (87)