Ostalonevjerojatna situacija

Izazvao je bijes Imoćana, ali ovaj je sudac sjajno reagirao i opravdano pustio akciju Rudeša iz koje je pao gol!

Piše SN
5. travnja 2017. - 16:25
rudes_imotski1-020417

U 25. kolu 2. HNL Rudeš je na domaćem terenu stigao do pobjede protiv Imotskog (2:1). Već u prvoj minuti Rudeš je imao veliku prigodu koju nije iskoristio Vuco. Ipak, u 50. minuti Rudeš je došao u vodstvo, nakon sjajnog prodora Ćubela Vuco je sa 18 metara snažnim udarcem pogodio desni donji kut za 1:0, pišu Sportske novosti.

Tri minute kasnije opasan udarc Vuce Gudelj je izbacio u korner. U 56. minuti novi pogodak za Rudeš. Pomoćni sudac Mađarić je reklamirao zaleđe Babića, ali glavni sudac Linić nije prihvatio reakciju svog pomoćnika, pa je akcija domaćih nastavljena u čijoj je završnici Babić odigrao loptu za Kamenara koji ju je bez problema pospremio u prazna vrata Imotskoga.

Iako su gosti vrlo žustro protestirali, pogodak je priznat pa su morali krenuti s centra, ...

20. travanj 2024 03:06