Sport Dalmacija u balunu

Zmaj nakon produžetaka pobijedio Đakovo, kapetan Prižmić zabio dva gola

Kapetan Zmaja Ante Prižmić preokrenuo je igru i rezultat

Tek u produžetcima utakmice, fizički spremniji i uporniji igrači Zmaja uspjeli su slomiti otpor solidne ekipe iz Đakova, a koja se veći dio utakmice uspješno branila i bila u podređenoj ulozi.

Usprkos tome, gosti su iskoristili pogrešku domaće obrane i poveli u 67. minuti pogotkom Damjanovića, da bi sedam minuta kasnije Zmaj izjednačio pogotkom Čubrila.

Ulazak „kapetana“ Prižmića preporodio je domaćina, koji je kumovao u nekoliko dobrih prigoda, te postigao dva pogotka i „servirao“ Čubrilu za konačnih 4:1.

tekst i foto: dinko oreb

Zmaj (B) – Đakovo Croatia 4:1 (1:1/0:0)

Blato – igralište Zlinje. Gledatelja 750.
Sudac: Dario Kulušić (Šibenik). Crveni karton: Damir Topolovec (Đakovo) u 53., drugi žuti.

Strijelci: 0:1 Damjanović (67), 1:1 Čubrilo (74), 2:1 Prižmić (104), 3:1 Prižmić (111), 4:1 Čubrilo (117).

Zmaj (B): Vugdelija, Ercegović, Torbarina, Perica, Cicijelj (od 106. Žanetić), Matković, Šešlija (od 61. Prižmić), Lončarić, Šeparović, Lipotić (od 113. Sardelić), Čubrilo.

Đakovo Croatia: Begović, Novoselić, Mišić, Totić (od 108. Kolak), Abramović, Nikolić (od 63. Barišić), Damjanović, Penava, Mašić, Topolovec, Galičić (od 96. Križanović).