NogometMALI ‘VATRENI’ IZ MOKOŠICE

Vicko Ševelj upisao novi nastup za reprezentaciju, opet je bio na terenu kad su postignuti svi pogoci!

4. lipnja 2023. - 00:47

Vicko Ševelj je upisao novi nastup za mladu hrvatsku U-20 reprezentaciju, koja je 48 sati prije odigrala 1:1 u Velikoj Gorici protiv Kine kad je nogometaš iz Mokošice bio strijelac u sudačkoj nadoknadi, a koja je sad protiv istog suparnika na istom terenu bila uvjerljiva s 4:1.

Kao i u prvoj utakmice, tako i u drugoj, svi pozvani su dobili priliku. Ševelj je kao i prije dva dana igrao drugo poluvrijeme kad su, opet, postignuti svi pogoci. Ovaj put su strijelci za mlade ‘Vatrene’ bili Michele Šego u 54., Bartol Barišić u 68., te Denis Bušnja u 82. i 86. minuti. Kina je pogodak postigla u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Ševelju, svestranom defanzivcu, danas članu slovenskog prvoligaša Radomlje, ovo je bio peti nastup za mladu reprezentaciju.

23. svibanj 2024 04:35