StoryEditorOCM
Spliteter pun zdravlja

Radio ‘Sunce’ - krenula prva radiopostaja iz bolnice

Piše PSD.
23. ožujka 2010. - 11:46
Splitska bolnica je po mnogočemu jedinstvena u Hrvatskoj, pa tako i po prvoj radiostanici koja je otvorena pod njezinim okriljem. Naime, od jučer je s Odjela onkologije splitskog KBC-a emitiranje radioprograma počela radiopostaja “Sunce”.

Svi koji žele čuti program nove radiopostaje trebaju na svojim radijskim prijamnicima strelicu na skali postaviti na 92.9 MHZ.

Utemeljitelj i nakladnik najnovije postaje “Sunce” je Županijska liga za borbu protiv raka iz Splita, a glavni urednik je poznati radijski voditelj Ivica Ursić.

Bez reklama

Zanimljivo je da je “Sunce” neprofitabilna radiopostaja na kojoj neće biti reklama, a financirat će se donacijama i novcem koje dodjeljuju tvrtke i institucije za ovakve projekte.

- Ideja o osnivanju radiopostaje je nastala tijekom gradnj...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
16. lipanj 2026 06:52