OstaloGORICA - ŠIBENIK 0:0

Narančasti odnijeli bod iz Turopolja

24. ožujka 2016. - 19:02
gorica_sibenik01-240316

Gorica i Šibenik odigrali su u Turopolju reprizu jesenske utakmice na Šubićevcu. I tada je rezultat bio identičan (0:0). I tada je dosuđen udarac s bijele točke za Goričane, kojeg nisu realizirali (obranio H.Slavica).

I tom je prilikom najstrožu kaznu skrivio šibenski stoper Martin Vukorepa. Šibenčani su, kao i jesenas na svom travnjaku, pružili vrlo blijedu partiju, desetkovani, bez nekolicine ključnih igrača. Ni Gorica nije bila puno bolja.

Dapače. Gotovo je stravičan podatak da dvije tako kvalitetne momčadi u drugom poluvremenu nisu stvorile ozbiljniju šansu. No, i od domaćih i od gostujućih nogometaša lošiji je akter bio samo sudac utakmice Ivan Vučković iz Zagreba. On je u 42. minuti dosudio jedanaesterac za Goricu, nakon što je vjerojatno cijeli stadion očekivao da će ...

17. travanj 2024 00:25