Domaći nogometGDJE JE PROŠLA LOPTA?

Srbin pospremio takav gol da su cijela obrana i golman ostali gledati u čudu

6. prosinca 2015. - 13:29
U susretu 15. kola Talijanske lige Inter je kod kuće pobijedio Genou s 1:0 i preuzeo vrh ljestvice, a jedini gol na utakmici ostao je misterij za obranu gostiju.

Lukavi pogodak vrijedan tri boda za Inter je postigao Adem Ljajić. Srpski reprezentativac je u 59. minuti izveo slobodan udarac sasvim iskosa s lijeve strane, i 'žabicom' je toliko zbunio gostujuću obranu i vratara da su loptu mogli samo pogledima ispratiti u mrežu.

Kod domaćina je Marcelo Brozović ušao u igru u 46. minuti, a Ivan Perišić u 75. minuti.

Ranije su Torino i Roma odigrali 1:1. Roma je vodila pogotkom Miralema Pjanića iz 84. minute, a u petoj minuti sudačke nadoknade Torino je izjednačio iz kaznenog udarca. Strijelac je bio Maxi Lopez.