Strani nogometcopa america

Hat-trick Messija u visokoj pobjedi Argentine

11. lipnja 2016. - 15:05

Nogometaši Argentine plasirali su se u četvrtfinale Copa Americe, koje se održava u SAD-u, nakon što su noćas u 2. kolu skupine D svladali Panamu sa 5-0 uz "hat-trick" Messija.

Argentina je povela golom Otamendija u 7. minuti i to je bio jednini pogodak u prvom poluvremenu. U 61. minuti u igru je ušao Leo Messi i odmah je upisao "hat-trick", zatresavši mrežu u 68., 78. i 87. minuti, a strijelac za konačnih 5-0 bio je Sergio Aguero u 90.

Čile je pobijedio Boliviju sa 2-1, a dvostruki strijelac za branitelje naslova bio je Arturo Vidal. On je doveo u vodstvo Čile u 46. minuti. Izjednačujući pogodak za Boliviju zabio je Jhasmani Campos u 61. Pobjedu Čileu donio je Vidal pogotkom iz penala u sudačkoj nadoknadi (90+10).

Argentina je sa maksimalnih 6 bodova prošla u četvrtfinale,...

17. travanj 2024 12:53