Strani nogometpremiership

Poraz Manchestera, Bilić iz ponora do remija

13. veljače 2016. - 19:32
Slaven Bilic

U 26. kolu engleskog Premiershipa u subotu je Sunderland, koji se bori za opstanak, pobijedio kod kuće Manchester United sa 2-1, dok je Bilićev West Ham protiv Norwicha odigrao 2-2.

Sunderland je odlično krenuo i već u 3. minuti Wahbi Khazri je matirao De Geu. Domaćini su u 27. minuti oštećeni za očiti penal nakon što je veznjak Uniteda Schneiderlin igrao rukom u šesnaestercu.

United je do izjednačenja stigao u 39. minuti pogotkom Anthonyja Martiala. Iako je vratar David De Gea u par navrata odličnim obranama sačuvao svoju mrežu, u 82. minuti postao je tragiča, jer je zbog njegove loše reakcije Sunderland stigao do pobjede.

Bilićev West Ham gubio je protiv Norwicha 0-2 golovima Roberta Bradyja (54) i  Wesleyja Hoolahana (65), ali je u zadnjih petnaestak minuta došao do p...

16. travanj 2024 11:49