Domaći nogomet4:0 u puli

Dinamo euro-frustracije iskalio na Istri

30. studenog 2014. - 18:03
U jedinome nedjeljnom dvoboju 17. kola Prve HNL u Puli su nogometašizagrebačkog Dinama pobijedili Istru 1961 s 4-0 i povećali svoje vodstvona ljestvici.

Dinamo je u Puli lako došao do pobjede i time sebarem malo iskupio za poraz u Rumunjskoj kojim su izgubili sve šanse zaostanak u Europi. Već u 2. minuti utakmice Marko Pjaca je zatresaomrežu domaćina, a susret je prektički bio odlučen u 51. minuti kada jeEl-Arabi Hilal Soudani povećao na 2-0. U 70. minuti se u strijelceupisao i Junior Fernandes, kome je to prvi zgoditak nakon poduže stankezbog ozljede, a konačnih 4-0 postavio je Franko Andrijašević u zadnjimtrenucima dvoboja.

Na vrhu ljestvice je Dinamo sa 43 boda, sedam više od druge Rijeke, koja će u ponedjeljak ugostiti Osijek.