Kadeti Dinama uvjerljivi na Šubićevcu, Mamić prezadovoljan

27. svibnja 2010. - 20:33
Dinamov izvršni dopredsjednik Zdravko Mamić se višestruko zadovoljan vraća sa Šubićevca. Jedan od razloga njegova zadovoljstva je uvjerljiva pobjeda kadetske momčadi koju je pratio s vrha zapadne tribine šibenskog stadiona. Iako igrom nisu bili toliko dominantni, njegovi dečki su s 3:0 (1:0) trijumfirali nad vršnjacima Šibenika i stigli nadomak titule prvaka Hrvatske.

Njihovu jedinu konkurentu Hajduku je kratko trajala nada da bi im Šibenik mogao nadoknaditi propušteno iz utakmice s Hrvatskim dragovoljcem, tek do 15. minute. Milić je tada s nekoliko metara pogodio mrežu domaćih. U 54. minuti je Ivančić iskoristio neoprezno dodavanje Lekaja prema vrataru Juriću, da bi pobjedu Dinama u 77. minuti potvrdio Pavičić.

07. srpanj 2024 15:26