Košarkapripreme za ep

Hrvatska u Bremenu uvjerljiva protiv Njemačke

16. kolovoza 2015. - 19:16
Hrvatska košarkaška reprezentacija odigrala je u nedjelju najbolju utakmicu u dosadašnjem pripremnom razdoblju te u Bremenu svladala Njemačku s 80-63 (15-16, 24-11, 19-14, 22-22).

Baš kao što je bio slučaj u petak u zagrebačkoj Areni, izabranici Velimira Perasovića loše su otvorili i utakmicu u Bremenu. Više od četiri i pol minute je prošlo prije prvog ubačaja iz igre, zakucavanja Mira Bilana. Od prvih 11 šuteva hrvatski košarkaši realizirali su samo dva, ali Nijemci nisu uspjeli stvoriti značajniju prednost, jer je hrvatska obrana bila na visokoj razini.

Nakon Bogdanovićeve trice za 7-11 proradio je i hrvatski napad. Njemačka je u 9. minuti imala +7 (9-16), samo da bi do kraja prve četvrtine Rudež i Ukić pogodili trice za smanjenje na 15-16. Dalekometnom paljbom, ponajv...
19. travanj 2024 02:54