NBA: Brooklyn sve dalje od doigravanja, osam koševa Bogdanovića u porazu od Miamija

12. ožujka 2015. - 11:48
Košarkaši Brooklyn Netsa pretrpjeli su peti uzastopni poraz u NBA ligi izgubivši na gostovanju kod prošlogodišnjih finalista Miami Heata sa 98-104, a hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović postigao je osam koševa (šut iz igre 2-6, trica 1-3, slobodna bacanja 3-4) uz tri skoka i dvije asistencije za 26 minuta provedenih na terenu.

Porazom od izravnog konkurenta za ulazak u doigravanje Netsi su svoje izglede za plasman u posezonu sveli na minimum, sada su 11. u Istočnoj konferenciji s omjerom pobjeda i poraza 25-38, dok je Heat osmi sa 29-35.

Miami je kontrolirao rezultat čitavim tijekom susreta, krajem prvog poluvremena imao je i 18 koševa razlike, te je bez većih problema priveo susret kraju. Dwyane Wade (28, 9 asistencija) i Chris Andersen (18, 14 skokova) predvodili su Heat,...
19. travanj 2024 05:43