Rukometliga prvaka

Pogledajte pobjedu PPD Zagreba u nevjerojatnoj završnici

14. veljače 2015. - 21:27
U nevjerojatnoj završnici, kada su svi bili sigurni da će utakmica završiti neriješenim rezultatom, rukometaši PPD Zagreba su u subotu u 9. kolu skupine A Lige prvaka na domaćem terenu pobijedili španjolsku La Rioju 31-30 (16-13), te su kolo prije kraja natjecanja u skupini izborili plasman u osminu finala Lige prvaka.

U prvom poluvremenu Zagreb je bio bolji protivnik, u 18. minuti imao je tri gola prednosti, a u 22. pet golova viška, da bi na odmor otišao s vodstvom 16-13. No, na početku drugog dijela gosti serijom 4-0 preokreću rezultat i do kraja utakmice Zagreb uglavnom stiže vodstvo La Rioje.

Dvije i pol minute prije kraja Duško Čelica pogađa za 30-30. Potom gosti prave grešku u napadu, ali niti Zagreb ne uspijeva zabiti. Minutu prije kraja španjolska momčad je imala napa...
24. travanj 2024 05:01