OstaloTaekwando

Srebro za Anu Zaninović i Tonija Kanaeta, bronce za Luciju Zaninović i Petru Matijašević

8. studenog 2015. - 12:48
Ana Zaninović i Toni Kanaet osvojili su jučer srebrne medalje na taekwando turniru Croatia open u Varaždinu, dok su Petra Matijašević i Lucija Zaninović osvojile broncu.

Članica taekwando kluba Marjana Ana Zaninović je u izuzetno jakoj konkurenciji u svojoj kategoriji do 53 kg stigla do drugog uzastopnog srebra i novih šest bodova na svjetskim i olimpijskim rang listama. Nakon drugog mjesta na Galeb openu u Beogradu, Ana je s tri pobjede još jednom stigla do pobjedničkog postolja. U prvom kolu je slavila s visokih 20:1 protiv Grkinje Moisiadou, u drugom je pobjedila Brazilku Jamilu Tannu 9:3, a u polufinalu neugodnu Francuskinju Floriane Liborio rezultatom 9:7. U reprizi polufinala svjetskog prvenstva Ana se borila protiv Yun Wen Huang, u posljednjih pet sekundi ušle su poravnate...
20. travanj 2024 00:45