Eduardo da Silva strijelac 200. pogotka na Donbass Areni

5. kolovoza 2013. - 01:22
Hrvatski nogometni reprezentativac Eduardo da Silva postigao je danas 200. pogodak na Donbass Areni u Donjecku, gdje je njegov Šahtar s 3-1 slavio protiv Dinama iz Kijeva u sklopu 4. kola ukrajinske Premierlige.

Vijest je na svojoj službenoj internetskoj stranici potvrdio aktualni prvak Ukrajine, koji je u obranu naslova krenuo s četiri pobjede iz isto toliko utakmica. Podsjetimo, Eduardo je bio strijelac pogotka za 2-1 u 52. minuti nakon asistencije Taisona, a pogodak za 1-0 djelo je kapetana Darija Srne, koji je sjajno izvedenim slobodnim udarcem u 2. minuti načeo mrežu Kijevljana.

Spomenimo i da je Donbass Arena u funkciji od 29. kolovoza 2009. godine, te da je na njoj dosada postignuto 155 pogodaka u ukrajinskom prvenstvu, 17 u kupu, 26 u europskim natjecanjima i dva u prij...
17. travanj 2024 13:24