OstaloReal prvak europe

Pogledajte dramu na San Siru

29. svibnja 2016. - 02:38

Drugi put u posljednje tri sezone, te ukupno 11. put u svojoj povijesti nogometaši Real Madrida prvaci su Europe.

U finalnom dvoboju na San Siru 'Kraljevski klub' je nakon izvođenja jedanaesteraca pobijedio gradskog suparnika Atletico 5-3 nakon što je utakmica završila rezultatom 1-1.

Real je poveo u 15. minuti golom Sergia Ramosa na asistenciju Garetha Balea. Atletico je mogao izjednačiti u 46. minuti, no Antoine Grizmann je promašio jedanaesterac. Ipak, daleko bolju igru u nastavku Atletico je okrunio golom Yannicka Carrasca za 1-1 u 79. minuti. Do kraja susret, a potom niti u produžetku nije bilo golova pa je pobjednik dobiven udarcima s bijele točke.

Za Real su sva petorica igrača bila precizna, zabili su Lucas Vazquez, Marcelo, Bale, Ramos i Ronaldo, dok su kod Atletica golo...

19. travanj 2024 12:50