Strani nogometsuparnici vatrenih

Turska slavila u Beču, remi Češke

30. ožujka 2016. - 00:42
Turska

Prvi suparnik 'vatrenih' na Europskom prvenstvu u Francuskoj, reprezentacija Turske pobijedila je u prijateljskom susretu u Beču Austriju 2-1.

Domaćin je poveo golom Zlatka Junuzovića u 22. minuti, no Turci su u nastavku susreta okrenuli rezultat i golovima Hakana Calhanoglua (43) i Arde Turana (56) stigli do pobjede. Turci su ovom pobjedom produžili niz bez poraza na 13 susreta. Pritom su ostvarili 10 pobjeda i tri neodlučena ishoda.

Turci su započeli utakmicu u sastavu Babacan - Gonul, Calik, Topal, Caner Erkin - Tufan - Selcuk Inan, Calhanoglu, Ozyakup, Arda - Cenk Tosun, a u nastavku su u igru ušli Sener Ozbayrakli, Nuri Sahin, Koybasi, Yunus, Volkan Sen i Oztekin.

Večeras je nastupio i drugi hrvatski suparnik u skupini EP-a, Češka koja je u Stockholmu odigrala 1-1 protiv Švedsk...

24. travanj 2024 22:50