Strani nogomet60.000 gledatelja

Rusi izjednačili u zadnjim sekundama protiv Engleza

Piše H
12. lipnja 2016. - 00:46

U susretu 1. kola B skupine EURA u Marseilleu su nogometaši Engleske i Rusije igrali 1-1 (0-0), a Rusi su do izjednačenja stigli u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Englezi su poveli golom Erica Diera u 73. minuti, a Ruse je poraza spasio kapetan Vasilij Berezuckij (90+2).

Mlada i poletna engleska momčad još jednom nije uspjela slaviti u prvoj utakmici velikih natjecanja, a protiv Rusije su pobjedu i tri boda propustili u zadnjoj minuti dvoboja. Ebglezi su na Velodromeu bili bolja momčad, imali su mnogo prilika, ali su pokazali veliku neefikasnost. Kad su uspjeli povesti sjajnim golom Diera, neoprezno su dopustili Rusima da praktički iz nečega izjednače, te su zakomplicirali situaciju u ovoj skupini u kojoj vodi Wales.

"Crna uvertira" u dvoboj u Marseilleu bili su, nažalost, žes...

19. travanj 2024 20:33