Warriorsi stigli do 69. pobjede, pet koševa Hezonje u pobjedi protiv Grizzliesa

4. travnja 2016. - 12:13
kos00

Orlando Magic je sinoć sa 119-107 pobijedio Memphis Grizzliese, a hrvatski košarkaš Mario Hezonja je u 17:58 minuta koliko je bio na terenu zabio pet koševa i upisao dvije asistencije.

Orlando je predvodio Nikola Vucevic sa 25 koševa, Victor Oladipo i Evan Fournier su dodali po 22 koša svaki, a Aaron Gordon 14.

Mamphis Grizzlies su na zadnjem mjestu u utrci za doigravanje u Zapadnoj konferenciji, a nakon ovog sinoćnjeg poraza, šestog zaredom, zaostaju za Portlandom pola utakmice u borbi za peto mjesto  Kod Memphisa, koji je smanjio zaostatak od 20 koševa jednom u zadnjoj četvrtini, Zach Randolph je zabio 15 koševa.

Golden State Warriors su stigli do 69 pobjede ove sezone, sa 136-111 su svladali Portland Trail Blazerse. Stephen Curry je zabio 39 koševa, Draymond Green je ubacio...

20. travanj 2024 08:17