Ivan Rakitić zabio gol i asistirao Suarezu u pobjedi Barce

28. veljače 2015. - 19:11
Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić doveo je Barcelonu u vodstvo protiv Granade u 25. kolu Primere. "Raketa" je zabio u 25. minuti, a bio mu je to prvi pogodak nakon dva mjeseca. Velik dio zasluga ide Luisu Suarezu koji je uputio udarac s lijeve strane kojeg obrana domačih odbija na vrh peterca ravno na noge Rakitiću. Hrvatski veznjak zabio je i u prvom dovobju sezone kada su Katalonci sa 6-0 ponizili klub iz Andaluzije.

Rakitić je u 48. minuti uzvratio uslugu Suarezu lijepom asistencijom za 2-0. Ubrzo su domaćini smanjili iz jedanaesterca preko Rica (53.), ali je Messi uz Suarezovu pomoć u 70. vratio na dva pogotka razlike.

Hrvatski reprezentativac stigao je do brojke od četiri pogotka i pet asistencije ove sezone u Primeri.

18. travanj 2024 20:40