Domaći nogometle Championnat

Subašić primio gol nakon 842 minute, Monaco poražen na gostovanju kod Guingampa

8. veljače 2015. - 17:07
Vratar hrvatske nogometne reprezentacije i Monaca Danijel Subašić primio je gol u francuskom prvenstvu nakon 842 minute. U dvoboju 24. kola le Championnata Monaco je poražen na gostovanju kod Guingampa 0-1, a pogodak odluke zabio je Dorian Leveque u 51. minuti utakmice. Domaćin je stigao do pobjede premda je od 22. minute igrao bez isključenog Mustaphe Dialla.

Bio je to prvi pogodak kojeg je Subašić primio u prvenstvu u posljednje 842 minute. Posljednji pogodak Subašić je primio 29. studenog prošle godine u porazu od Rennesa 0-2. Pogodak mu je zabio Finac Ola Toivonen u 19. minuti susreta. Nakon toga je hrvatski reprezentativac nanizao osam utakmica bez primljenog gola. Pogodak mu nisu zabili Lille, Nantes, Bordeaux, Metz, Marseille, Toulouse, Lens i Lyon sve do ogleda protiv Guinga...
25. travanj 2024 18:34