NBA: Bogdanović sedam poena u porazu Netsa

8. veljače 2015. - 13:50
Booklyn Netsi doživjeli su još jedan katastrofalan poraz i to u gostima kod Washingtona (114-77), a hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović imao je učinak od 7 koševa (šut 2-5, trice 1-3, bacanja 2-2) i četiri skoka za 21 minutu igre.

Washington je već nakon pet minuta igre imao 12 koševa prednosti i ubilježio je najveću pobjedu sezone, dok su Netsi doživjeli još jednu od brojnih katastrofa ove sezone i prekinuli niz od tri uzastopne pobjede. Brooke Lopez (19) je bio prvi strijelac Netsa, a Bogdanović nije započeo utakmicu. Netsi su i dalje drugi u Atlantskoj diviziji s omjerom 21-29. Momčad Golden Statea je slavila na gostovanju kod New Yorka s 106-92 i nakon Atlante postala tek druga momčad s 40 pobjeda. Draymond Green (20, 13 skokova) i Stephen Curry (22) bili su najbolji kod Warr...
19. travanj 2024 14:55