StoryEditorOCM

ADIO, KUMPANJO "Bi' će oćeš dignit na baketinu Rađu, Capu, Sobina, Feđu, Flescha... "

Piše PSD.
17. veljače 2012. - 16:14

Evo, prijatelju, da ti se javin.

Evo ti suzimo. Evo šutimo. Ustvari, nikome nije jasno šta se to dogodilo i šta su to javili iz Zagreba?! Ma, koga oni lažu, i da šta je njima?! Da umra Mosor?! Da nema ga više: S vrha Mosora, Mosorijade, Zakona Pjace, Zadnje pošte Riva, RNK-a Splita, Tršćanske, batelanata, košarke i priplanulih Čehinja iz Kaštel...

To ne more bit! Eeeej..., da nema više viceva koje si nan priča plačuć o' smija, sav crven u faci, sav u transu samo zato jer je kurati Mujo okinija Fatu, a Haso je opet izvuka deblji kraj, a mi ti odgovarali „stvarno nisi normalan, i di si to čuja, i ko ti je to sad reka“.

Ta kocka vedrine koju bi Ti pronija redakcijom, prijatelju..., ta „ludost“ koji bi Ti donija sobom kad bi...
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
22. lipanj 2026 02:01