Lazio uvjerljiv, utakmice kasnile 15 minuta zbog solidarnosti igrača prema kolegama u Parmi

1. ožujka 2015. - 18:31
Nogometaši Lazija pobijedili na gostovanju Sassuolo 3-0 u 24. kolu talijanskog prvenstva u kojem je početak svih utakmica kasnio 15 minuta.

Sve utakmice su počele 15 minuta kasnije zbog solidarnosti igrača prema svojim kolegama u Parmi. Ovim potezom igrači su željeli otvoriti raspravu o promjeni pravila za registraciju igrača i kontrole financijske stabilnosti klubova kako bi se u budućnosti izbjeglo ponavljanje sličnih situacija.

Golove u trećoj uzastopnoj pobjedi Lazija postigli su Felipe Anderson (45), Miroslav Klose (70) i Marco Parolo (77). Šime Vrsaljko nije nastupio za Sassuolo.

Pobjedu je ostvarila i Cesena koja je golom Alejandra Rodriguez u 76. minuti slavila protiv Udinese. Za goste je posljednjih šest minuta igrao Stipe Perica, dok je Igor Bubnjić ostao na klupi.