TenisATP Marakeš

Pavić i Venus propustili priliku za plasman u finale

8. travnja 2016. - 19:45
pav00

Hrvatski tenisač Mate Pavić i Novozelanđanin Michael Venus propustili su priliku za plasman u finale natjecanja parova na ATP turniru u Marakešu, gdje su još u četvrtak svoje mjesto zauzeli naš Davis Cup reprezentativac Marin Draganja i Pakistanac Aisam Ul Haq Qureshi.

Pavić i Venus, koji su ove godine već osvojili naslove u Aucklandu, Montpelliereu i Marseilleu, vodili su protiv Argentinaca Guillerma Durana i Maxima Gonzaleza sa 7-5, 3-0, ali nisu uspjeli izboriti sedmo zajedničko finale na ATP turnirima.

Do kraja meča su Splićanin i Novozelanđanin osvojili još samo jedan gem, a propustili su i prednost 6-3 u odlučujućem tie-breaku, u kojem je argentinska kombinacija osvojila sedam od posljednjih osam poena za konačnih 5-7, 6-4, 10-7.