Poraz Magica od Spursa, 12 koševa Hezonje

11. veljače 2016. - 11:05
kos00

Hrvatski košarkaši Mario Hezonja i Bojan Bogdanović ostvarili su dobre učinke u povjerenim im minutama na parketu u NBA susretima igranim u srijedu, ali njihovi sastavi nisu uspjeli pobijediti na domaćem terenu, Orlando Magic je izgubio od San Antonio Spursa sa 96-98 uz 12 koševa Hezonje, a Brooklyn Netsi su poklekli protiv Memphis Grizzliesa sa 90-109 uz 11 poena Bogdanovića.

Orlando je imao veliku priliku pobijediti San Antonio, početkom četvrte četvrtine vodio je sa 14 razlike (81-67), ali tada je sastav iz Teksasa pojačao igru u obrani, te uz nekoliko pogođenih dalekometnih šutova stigao do prednosti u završnici. Pobjednički koš za Spurse postigao je Kawhi Leonard pogodivši šut sa šest metara sekundu prije kraja za konačnih 96-98.