RukometLIGA PRVAKA

PPD Zagreb poražen od PSG-a u Areni

10. veljače 2016. - 21:42
ppd_psg6-100216

U susretu 11. kola skupine A Lige prvaka rukometaši PPD Zagreba u srijedu su u Areni pred 16.000 gledatelja poraženi od Paris Saint-Germaina sa 23-25 (10-15).

Protiv ekipe koja je jedan od glavnih favorita za osvajanje Lige prvaka Zagrebaši su odlično krenuli. Mrežu su zatresli dva puta Vujić i Obranović za vodstvo 3-0. No, PSG je brzo uhvatio priključak, a u 22. minuti već je imao pet golova prednosti (6-11). S tom prednošću francuska momčad otišla je na poluvrijeme.

U drugom poluvremenu, nakon osam minuta igre, prednost PSG-a narasla je na sedam pogodaka (13-20). No, zahvaljujući dobrim obranama Ivana Stevanovića Zagreb se je primakao na tri gola zaostatka u 54. minuti (21-24) . Mogli su igrači Zagreba doći i do poravnanja, ali udarci Mandalinića, Šebetića i Kovačevića nisu...

25. travanj 2024 14:17